Informacje

Estella Sp. z o.o
ul. Polna 6
59-100 Polkowice
woj. dolnośląskie
tel. +48 76 74 00 250 (Centrala
fax. +48 76 74 00 269
e-mail: biuro@strona.estella.eu

Przedstawiciele handlowi:

ESTELLA – pościele, prześcieradła
Specjalista ds. sprzedaży
Aneta Juranek
tel. +48 607 670 141
e-mail: a.juranek@strona.estella.eu
Województwa: dolnośląskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, opolskie, śląskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

ESTELLA – pościele, prześcieradła
Specjalista ds. sprzedaży
Mateusz Damaszka
tel. +48 733 335 424
e-mail: m.damaszka@strona.estella.eu
Województwa: kujawsko-pomorskie, lubelskie, mazowieckie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie

 

Wyłączenie odpowiedzialności

Odnośniki

Przedstawione na tej stronie przekierowania („linki“) nie należy łączyć z treściami własnymi firmy ESTELLA Sp. z o.o. Nie należy jednak wykluczyć, że treści w linkach mogą zostać zmienione w późniejszym czasie przez usługodawców. Estella Sp. z o.o. jest przy tym zobowiązana do stałego kontrolowania tych treści pod kątem zmian, które mogą na nowo uzasadniać odpowiedzialność. ESTELLA Sp. o.o. nie jest zasadniczo odpowiedzialna za treści stron internetowych we wskazanych linkach. Za treści stron we wskazanych linkach odpowiedzialny jest wyłącznie ich administrator. Jeśli ESTELLA Sp. z o.o. stwierdzi lub jeśli osoby trzecie wskażą na to, że poprzez wstawione linki została wywołana odpowiedzialność cywilno – prawna lub karno – prawna, załączony link zostanie usunięty o ile jest to technicznie możliwe.

 

Copyright – prawa autorskie

Wszelkie użyte na tej stronie internetowej teksty, zdjęcia, obrazy graficzne itd. są chronione prawem autorskim. W przypadku zamiaru wykorzystania części strony internetowej należy skierować zapytanie do biuro@strona.estella.eu. ESTELLA Sp. z o.o. skontaktuje się wtedy w danym przypadku z autorem/uprawnionym do użytkowania. Używanie tekstów strony internetowej wymaga wyraźnej zgody ESTELLA Sp. z o.o. lub zgody autora/uprawnionego do użytkowania.