Estella Sp. z o.o.

Jesteśmy średniej wielkości przedsiębiorstwem zlokalizowanym w Polkowicach na dolnymśląsku. Od ponad 20 lat rozpieszczamy naszych klientów w zakresie snu, komfortu za pomocą wysokogatunkowej pościeli najwyższej jakości. W ofercie posiadamy również akcesoria tekstylne do spania jak i do mieszkania. Pościel ESTELLA upiększa każdą sypialnię, jest przy tym różnorodna i indywidualna tak jak sen każdego człowieka. Pozwólcie się Państwo cieszyć produktami ESTELLA i poczuć tą znaczącą różnicę!

Pełni dumy możemy zaliczyć się do wiodących polskich producentów wysokogatunkowych pościeli i prześcieradeł z gumką. Jesteśmy nowocześni i świadomie tradycyjni, stylowi, wielostronni i naturalni. Nasza załoga liczy około 70 pracowników w mieście Polkowice, gdzie produkujemy, magazynujemy i dystrybuujemy produkty ESTELLA.

Eksperci pościeli z tradycją.

Kiedy założyciele hafciarstwa Josef i Wilfrieda Kuhnl w roku 1948 otworzyli we frankońskim Neustadt nad Aisch (Niemcy) swój sklep, nie mieli pojęcia o tym, że kładą kamień węgielny pod dzisiejszą firmę ESTELLA Sp. z o.o. Z małego zakładu małżonków powstały w roku 1979 FBF GmbH a następnie marka premium ESTELLA produkująca bieliznę pościelową. ESTELLA Ateliers – die besondere Bettwäsche GmbH – powstała w roku 1996 r. jako osobna spółka należąca do Kühnl Group GmbH & Co. KG. Firma produkuje od tamtego czasu wysokogatunkowe komplety pościeli oraz tekstylia domowe. Firma w Polsce została założona w 1995 r i początkowo zajmowała się tylko konfekcją dla klientów zagranicznych. Obecnie jesteśmy liderem na rynku krajowym w produkcji jak i dystrybucji wysokogatunkowej pościeli pod marką ESTELLA.

Jako jeden z wiodących producentów bielizny pościelowej i prześcieradeł z gumką w Polsce czujemy się zobowiązani doradzać Państwu w obszarze snu, komfortu i dobrego samopoczucia.

Świat marki

Kolekcje bielizny pościelowej z osobistą nutą. ESTELLA zachwyca ludzi swoją wysoką jakością w zakresie snu. Nasze kolekcje pościeli charakteryzują się szeroką paletą wzorów i kolorów. Nowoczesne, graficzne, kwiatowe, purystyczne czy klasyczne – w produktach ESTELLA zarówno marzyciele jak i zwolennicy stylu i elegancji znajdą pościel, która do nich najlepiej pasuje. Odszukajcie Państwo Wasz wymarzony produkt w jednej z naszych linii produktowych!

 

Luksusowy sen w lekkiej jak piórko jakości: szlachetne komplety pościeli LUXURY przekonują delikatną obróbką na najwyższym poziomie. Poszewki z wysokogatunkowej satyny są wzorcowym przykładem lekkości, ponieważ z 1 grama masy uzyskano aż 136 m przędzy. Poprzez to powstaje lekki powiew luksusu we własnych czterech ścianach.
Zobacz tutaj:

Pościele LUXURY

 
 

Zastosowane przędze w naszych pościelach EXQUISIT podnoszą Państwa kulturę spania na nowy poziom!! 100 m zastosowanej przędzy w Schweizer Premium-Satin lub 130 metrów przędzy gęsto utkanej w lekki batyst to zaledwie 1 gram masy. Obojętnie, na który materiał się Państwo zdecydujecie, komplety tej pościeli zatroszczą się o wykwintne noce i odpowiedni początek dnia. Nasze aktualne wzory obejrzycie Państwo tutaj:

Pościele EXQUISIT

 
 

Pościel linii produktowej ATELIER wyróżnia się wymagającymi wzorami i harmonijną grą kolorów. Wyprodukowane z niewymagającego prasowania Mako Interlock-Jersey lub wysokogatunkowej mako – satyny z czystej bawełny, pozwalają doznać miękkiego jak jedwab snu na całej linii. Zainteresowany? Tutaj znajdziesz więcej informacji:

Pościele ATELIER

 
 

LIFESTYLE jest kolekcją skierowaną do młodych miłośników marki ESTELLA, która to oferuje nowoczesną kulturę spania. Pościele z mako-satyny lub mako – perkalu zachwycają kreatywnością, jedyną w swoim rodzaju optyką oraz podążają z duchem czasu. Proszę, daj się przekonać najnowszymi wzorami naszej kolekcji Lifestyle.

Pościele Lifestyle

 
 

Nowość! Linia IMPULS dla szczególnego odczucia spania: pościel satynowa z linii IMPULS zachwyca świeżymi wzorami i wieloma uzupełniającymi się optycznie motywami. Niestandardowe wymiary bez łączenia z największym rozmiarem 280x240cm zadowoli każdego użytkownika marki ESTELLA. Prawdziwy „impuls“ dla jeszcze dłuższego przytulania.

Pościele Impulse

 
 

Tylko, to co najlepsze dla najmniejszych członków rodziny: wysokogatunkowe pościele z kolekcji KIDS – nawet pobudzone dzieci zasypiają spokojnie. Również rodzice mogą spać spokojnie, ponieważ materiał z mięciutkiego i przytulnego mako Interlock-Jersey spełnia standardy Oko-Tex i jest certyfikowany produktem Baby Klasy 1.

Pościele Kids

 

„Jak sobie pościelesz,
tak się wyśpisz”

Polskie przysłowie

Katalog Estella

Kariera

Oferty

Dużą część naszego sukcesu zawdzięczamy naszym pracownikom. Dlatego, stale szukamy utalentowanych, ambitnych ludzi, którzy pasują do naszego zespołu ESTELLA. Szukacie wolnych stanowisk w firmie ESTELLA? Tutaj znajdziecie więcej informacji. Poza tym możecie sie ubiegać o pracę również sami przejmując inicjatywę.
Odkryj teraz najnowsze oferty pracy.